Kompletne rozwiązania z dziedziny technika grzewcza dla miasta Zgorzelec

Technika grzewcza Zgorzelec

Sol-Tech specjalizuje się w realizacji rozwiązań z zakresu techniki grzewczej oraz energii odnawialnej. Nasza firma działa na obszarze woj. Dolnośląskiego koncentrując się głównie w rejonie najbliższych miejscowości względem Bolesławca (jest to siedziba naszej firmy). Istnieje również możliwość realizacji projektów poza woj. Dolnośląskim. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług mieszkańców miasta Zgorzelec. Technika grzewcza którą możemy Państwu zaoferować to realizacje systemów takich jak: rekuperacja, pompy ciepła, kolektory słoneczne, kotły i podgrzewacze gazowe, ogrzewanie podłogowe, systemy CO oparte na grzejnikach, czy też tradycyjne kotły na paliwo takie jak węgiel, brykiet, drewno czy pelet. Nasza firma świadczy usługi sprzedaży i montażu systemów grzewczych. Jako autoryzowany przedstawiciel marek Vaillant i Saunier Duval korzystamy również z urządzeń tych marek wykonując instalacje grzewcze. Zgorzelec znajduje się w odległości około 50 kilometrów od siedziby naszej firmy, co sprawia że bez problemu możemy podjąć się u państwa kompleksowej realizacji systemów techniki grzewczej (np. montaż pompy ciepła wraz z systemem rekuperacji, bądź też instalacja kotła gazowego wraz z systemem kominowym). Możemy dokonać na terenie Zgorzelca analizy pod kątem dobrania najlepszego rozwiązania grzewczego dla Państwa domu czy firmy.

 

Rekuperacja Zgorzelec

System rekuperacji opiera się na wentylacji pomieszczeń z odzyskiem cieplnym. Rekuperacja składa się z samej instalacji wentylacyjnej wraz z urządzeniem zwanym rekuperatorem który jest odpowiedzialny za wymianę powietrza w układzie. Posiadamy w ofercie również rekuperatory z tak zwanym entalpicznym wymiennikiem ciepła. Wysoki współczynnik domu energooszczędnego możliwy jest do uzyskania wszędzie tam gdzie stosowana jest rekuperacja. Zgorzelec to miasto w którym Sol-Tech może dla Państwa wykonać zarówno system rekuperacji jaki i też kompletnej instalacji grzewczej.

 

Pompy ciepła Zgorzelec

Polecamy Państwu rozwiązania z zakresu energii odnawialnej w postaci pomp ciepła. Posiadam w ofercie między innymi pompy ciepła marki Vaillant takie jak aroTHERM (powietrzne pompy ciepła) i geoTHERM (gruntowe pompy ciepła). Nasza firma jest w stanie wykonać dla Państwa kompleksową instalację systemów wykorzystujących pompy ciepła. Zgorzelec to miasto w którym możemy wykonać również instalację wiązaną, np. pompa ciepła wraz kolektorem słonecznym. Odległość do Zgorzelca z siedziby naszej firmy pozwala nam dostarczenie pompy ciepła wraz wymaganym osprzętem i montażem. Powietrzna pompa ciepła typu aroTHERM bez problemu może posłużyć do ogrzewania ciepłej wody użytkowej czy systemu CO. Pompy ciepła polecane są szczególnie w przypadku nowego budownictwa. Bardzo dobrze spiszą się w przypadku współpracy z systemem rekuperacji (który również możemy dla Państwa wykonać w Zgorzelcu).

 

Kolektory słoneczne Zgorzelec

Oferujemy Państwu również rozwiązania z dziedziny fotowoltaika i systemy solarne. Zgorzelec jest miastem w którym możemy kompleksowo wykonać system kolektorów słonecznych służących do ogrzewania wody bądź też pozyskiwania energii słonecznej. Oferujemy systemy fotowoltaiczne o różnej mocy, dopasowane najlepiej do Państwa zapotrzebowania. Kolektory słoneczne (w przypadku systemów solarnych) mogą działać jako niezależne źródło ogrzewania ciepłej wody bądź też w układzie wiązanym np. z pompą ciepła. Technika grzewcza oparta na kolektorach słonecznych zaliczana jest w całości do energii odnawialnej z racji wykorzystania energii słonecznej. W Zgorzelcu możemy dla Państwa wykonać kompletny system solarny lub fotowoltaiczny.

 

Kotły gazowe Zgorzelec

Nasza firma realizuje również usługi montażu i sprzedaży urządzeń grzewczych takich jak kotły gazowe i podgrzewacze wody. Posiadamy w ofercie kotły gazowe kondensacyjne i zwykłe. Polecamy między innymi najnowsze urządzenie marki Saunier Duval o nazwie Thelia Condens. Jest to kocioł gazowy, kondensacyjny występujący w wersjach jedno i dwu funkcyjnych. Na terenie Zgorzelca możemy dokonać kompleksowej usługi montażu kotłów gazowych wraz z usługą wykonania komina (również kondensacyjnego). Z produktów marki Vaillant polecamy państwu kotły gazowe ecoTEC bądź też ecoCOMPACT. Kotły gazowe Vaillant mogą być sterowane przy pomocy regulatora calorMATIC (który może posłużyć do sterowania całym systemem grzewczym). Kondensacyjne kotły gazowe dobrze współpracują z systemem ogrzewania podłogowego. W Zgorzelcu możemy wykonać Państwu kompleksowo różnorodne systemy grzewcze wykorzystujące do działania kotły gazowe. Siedziba naszej firmy znajduje się w Bolesławcu. Zapraszamy klientów z miasta Zgorzelec do kontaktu z nami !