Technika grzewcza dla miasta Chojnów realizowowana przez Sol-Tech

Technika grzewcza Chojnów - Sol-Tech

Firma Sol-Tech poleca swoje rozwiązania dla mieszkańców z miasta Chojnów. Dla klientów z Chojnowa polecamy realizację usług na sprzedaż i montaż urządzeń z zakresu techniki grzewczej. Odległość w przedziale około 30 kilometrów pomiędzy Chojnowem a Bolesławcem sprawia że na terenie Chojnowa jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa montaż kotłów gazowych, instalacje grzewcze różnego rodzaju czy ogrzewanie podłogowe. Chojnów to także miasto na terenie którego możemy zrealizować systemy kanalizacji, instalacji wodnych, rekuperacji, czy układów wykorzystujących odnawialne źródła energii (kolektory słoneczne, pompy ciepła).

 

Kotły gazowe Chojnów

Klientów z miasta Chojnów zapraszamy do skorzystania z usług sprzedaży i montażu kotłów gazowych w naszej firmie. Oferujemy między innymi rozwiązania marek Vaillant i Saunier Duval. Polecamy nowoczesne kotły gazowe Thelia Condens marki Saunier Duval czy podgrzewacz ciepłej wody atmoMAG marki Vaillant. Ze względu na odległość Chojnowa od siedziby naszej firmy możemy dla Państwa wykonać kompleksową usługę demontażu starego urządzenia, montażu i sprzedaży kotłów i podgrzewaczy gazowych. Polecamy Państwu kotły gazowe kondensacyjne, jedno i dwu funkcyjne, z zamkniętą bądź otwarta komorą spalania.

 

Rekuperacja Chojnów

Nasza firma wykona dla Państwa systemy rekuperacji w skład których wchodzą kompletne rozwiązania kanałów wentylacyjnych i rekuperatory. Chojnów to miasto w którym możemy zrealizować dla Państwa system rekuperacji wraz kompleksowym wykonaniem instalacji grzewczych. Rekuperacja to skuteczny sposób na wentylację pomieszczeń bez strat cieplnych. Głównym urządzeniem układu rekuperacji jest rekuperator. Posiadamy w naszej ofercie między innymi rekuperatory z entalpicznym wymiennikiem ciepła.

 

Pompy ciepła Chojnów

Sol-Tech oferuje dla Państwa rozwiązania z zakresu energii odnawialnej w postaci pomp ciepła. Polecamy powietrzne i gruntowe pompy ciepła. W naszej ofercie znajdą Państwo pompy ciepła marki Vaillant, między innymi takie jak aroTHERM. Są to powietrzne pompy ciepła. Chojnów to miejscowość w której możemy wykonać kompleksowo system pompy ciepła dla Państwa domu. Pompa ciepła sprawdzi się do ogrzewania ciepłej wody użytkowej jak i też przy centralnym ogrzewaniu. Szczególnie dobrze współpracuje z ogrzewaniem podłogowym. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszych możliwości realizacji systemów pomp ciepła zapraszamy Państwa do kontaktu z nami (telefonicznego lub przez e-mail).