Sol-Tech poleca dla miasta Legnica usługi i urządzenia z dziedziny technika grzewcza i enegia odnawialna

Technika grzewcza Legnica

Firma Sol-Tech oferuje dla mieszkańców miasta Legnica kompleksowe rozwiązania z zakresu techniki grzewczej. W naszej ofercie realizacja różnorodnych instalacji grzewczych, wodnych, kanalizacyjnych i z zakresu energii odnawialnej. Wykonamy dla Państwa systemy rekuperacji (wentylacji mechanicznej), klimatyzacji, instalacji solarnych, fotowoltaicznych, pomp ciepła czy różnego rodzaju kotłów, podgrzewaczy i piecy do centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. Nasza firma oferuje instalacje grzewcze wraz z montażem urządzeń na terenie Legnicy. Posiadamy w sprzedaży między innymi urządzenia grzewcze marek Vaillant i Saunier Duval (jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem tych marek). Polecamy również osprzęt do instalacji C.O i grzejniki marki Radson. W Legnicy możemy dla Państwa wykonać kompleksowo system grzewczy oparty np. o pompę ciepła i kolektor słoneczny. Dla klientów z miasta Legnica możemy również wykonać ogrzewanie podłogowe. Legnica znajduje się w odległości około 50 kilometrów od siedziby naszej firmy dzięki czemu możemy podjąć się w tym mieście realizacji różnorodnych prac z dziedziny technika grzewcza.

 

Pompy ciepła Legnica

Sprzedajemy i montujemy systemy grzewcze bazujące na pompach ciepła. Polecamy rozwiązania firmy Vaillant takie jak powietrzne pompy ciepła aroTHERM dostępne w różnym zakresie mocy. Pompa ciepła umożliwia ogrzewanie ciepłej wody użytkowej jak i też zasilanie systemu centralnego ogrzewania. Pompy ciepła dostępne są w różnym zakresie mocy. Dobierzemy dla Państwa najlepsze urządzenie i cały osprzęt niezbędny do wykonania instalacji pompy ciepła. Legnica jest miastem na terenie którego możemy wykonać dla Państwa kompleksowo system pomp ciepła np. wraz z rekuperacją i ogrzewaniem podłogowym z którymi to systemami pompy ciepła bardzo dobrze współpracują. Klimat Legnicki (jaki i też innych miast dolnego śląska) sprawia, że pompy ciepła mogą okazać się dla Państwa bardzo opłacalną inwestycją.

 

Rekuperacja Legnica

System rekuperacji to inaczej wentylacja mechaniczna działająca bez straty cieplnej. Rekuperacja bazuje na urządzeniach zwanych rekuperatorami. Posiadamy w ofercie między innymi rekuperatory recoVAIR marki Vaillant. Rekuperator posiada wymiennik powietrza. Obecnie cenione są wymienniki entalpiczne ze względu na jakość uzyskiwanego powietrza. Na terenie Legnicy możemy dla Państwa wykonać montaż rekuperacji np. Wraz z systemem centralnego ogrzewania czy instalacji wodno-kanalizacyjnej. Rekuperacja zapewnia świeżość powietrza bez potrzeby tradycyjnego wietrzenia pomieszczeń (czyli przez otwieranie okien).

 

Kotły gazowe Legnica

Dla mieszkańców Legnicy mamy również w ofercie szeroką gamę kotłów gazowych. Sprzedajemy i montujemy kotły gazowe kondensacyjne i zwykłe. Kotły gazowe Vaillant dostępne w naszej firmie to między innymi jedno i dwu funkcyjne ecoTEC plus, ecoTEC pro, ecoCOMPACT, czy auroCOMPACT. Do kotłów gazowych Vaillant polecamy regulator calorMATIC 470/4. Polecamy również rozwiązania grzewcze marki Saunier Duval, między innymi kotły takie jak: Isotwin, Isofast, Thema, Semia czy nowość Thelia Condens. Możemy dla Państwa na terenie miasta Legnica wykonać na przykład kompleksowy montaż kotła wraz z kominem kondensacyjnym czy zwykłym. Posiadamy także w ofercie prostsze rozwiązania, takie jak podgrzewacze wody. Polecamy między innymi podgrzewacz wody atmoMAG marki Vaillant. Zapraszamy mieszkańców miasta Legnica do skorzystania z oferty na kotły gazowe dostępne w naszej usłudze sprzedaży i montażu !

 

Kolektory słoneczne Legnica

Sol-Tech na terenie Legnicy wykona również dla Państwa instalacje solarne i fotowoltaiczne. Energia słoneczna może posłużyć za odnawialne źródło energii do ogrzania ciepłej wody użytkowej czy zasilenia systemu centralnego ogrzewania. Legnica to miasto w którym możemy wykonać również system wiązany – np. Pompa ciepła wraz z kolektorem słonecznym. Kolektory słoneczne mogą być płaskie i próżniowe. Sposób mocowania kolektorów słonecznych jest różny w zależności od dachu (płaski lub skośny). Fotowoltaika to w odróżnieniu od systemu solarnego sposób na pozyskanie energii elektrycznej z energii słonecznej. System solarny ma zaś na celu pozyskanie ciepła do dalszego ogrzewania wody czy C.O. Nasza firma dobierze dla Państwa najlepszy zestaw solarny lub fotowoltaiczny dla Państwa budynku w Legnicy. Zapraszamy do kontaktu z nami !