Technika grzewcza dla miasta Lubań realizowowana przez Sol-Tech

Technika grzewcza Lubań

Sol-Tech zaprasza klientów z miasta Lubań do skorzystania z naszej oferty w zakresie techniki grzewczej. Klienci z Lubania mogą zamówić u nas usługę realizacji na pompy ciepła. Lubań jest miejscowością obejmującą również nasze promocje montażowe (między innymi na podgrzewacze wody i kotły gazowe). Możemy także dla Państwa wykonać inne instalacje grzewcze, takie jak np. ogrzewanie podłogowe. Lubań to również miejscowość w której możemy podjąć się realizacji większych i kompleksowych projektów z dziedziny technika grzewcza (np. rekuperacja, instalacja wodna, kanalizacyjna, grzewcza dla jednego czy kilku Państwa budynków).

 

Pompy ciepła dla mieszkańców miasta Lubań

 

Polecamy rozwiązania marki Vaillant takie jak powietrzne pompy ciepła klasy aroTherm. Ich moc oscyluje w zakresie od 8,1 kw do 14,5 kw. Są to pompy ciepła umożliwiające ogrzewanie ciepłej wody użytkowej jak i też centralnego ogrzewania. Klienci z miasta Lubań mogą liczyć zarówno na sprzedaż jak i montaż pomp ciepła. W celu poznania naszych możliwości montażu pomp ciepła oraz dokładnej wyceny kosztów takiego systemu grzewczego prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail z nami.

 

Kotły gazowe dla mieszkańców miasta Lubań

 

Zachęcamy również Państwa do skorzystania z naszej oferty na kotły gazowe. Lubań jest miejscowością w której możemy wykonać montaż tego rodzaju urządzeń (mamy nie dużą odległość z Bolesławca do Lubania). Polecamy Państwu nasze promocje montażowe na kotły i podgrzewacze gazowe, których obszar realizacji w zupełności obejmuje Lubań (do 50 km od siedziby naszej firmy). Posiadamy w ofercie sprawdzone rozwiązania marek Vaillant i Saunier Duval, w tym kotły gazowe kondensacyjne (jak i też zwykłe), jedno i dwu funkcyjne, z otwartą lub zamkniętą komorą spalania. Ponadto oferujemy rozwiązania szachtowe komina.

 

Rekuperacja dla mieszkańców miasta Lubań

 

Rekuperacja pozwoli Państwu na wymianę powietrza w domu, mieszkaniu czy biurze. Realizacją tego procesu zajmuje się odpowiedni system wentylacji którego kluczową funkcję spełnia rekuperator. Lubań to miasto w którym możemy wykonać kompleksowy system rekuperacji. Aby poznać koszty tego rodzaju rozwiązań prosimy o kontakt z naszą firmą (telefoniczny lub e-mail).